Owczarek niemiecki czarny

Jaka jest cena owczarka niemieckiego czarnego?

pytania
Owczarki niemieckie czarne nazywane są również „czarnymi wilkami”. To piękne, inteligentne psy. Tak jak w wypadku innych owczarków niemieckich, istnieją dwie odmiany: długowłosy i krótkowłosy. Ze względu na rzadkie występowanie maści czarnej, ceny owczarka niemieckiego czarnego są wyższe niż innych owczarków. Ich ceny startują od tysiąca złotych wzwyż. Oczywiście jak w wypadku reszty owczarków niemieckich, cena uzależniona jest od wieku psa oraz tego, czy pies posiada rodowód.

Looking for iPhone screen repair? Schedule your appointment online with your local iPhone screen repair experts. MobileREMEDIES® iPhone screen repair service, will give you a free diagnostic evaluation and an estimate of the repair costs and time required.

2 thoughts on “Owczarek niemiecki czarny

  1. zuzia99 napisał(a):

    Owczarek niemiecki czarny to piękny pies. Jestem zauroczona swoim, bo jest taki piękny, zadbany, a do tego jeszcze bardzo inteligentny. Kocham zwierzęta, ale owczarka najbardziej. Ja mam krótkowłosego, to pielęgnacja nie jest zbyt wymagająca. To świetna rasa. Oczywiście polecam ją serdecznie wszystkim.

  2. Elo napisał(a):

    Mam owczarka węch jest u nich tak mocny ze ogryzek z jabłka i winogrona znajdzie ale jak ją coś napadnie to mnie gryzie w rękę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *