Owczarek niemiecki czarny

Jaka jest cena owczarka niemieckiego czarnego?

pytania
Owczarki niemieckie czarne nazywane są również „czarnymi wilkami”. To piękne, inteligentne psy. Tak jak w wypadku innych owczarków niemieckich, istnieją dwie odmiany: długowłosy i krótkowłosy. Ze względu na rzadkie występowanie maści czarnej, ceny owczarka niemieckiego czarnego są wyższe niż innych owczarków. Ich ceny startują od tysiąca złotych wzwyż. Oczywiście jak w wypadku reszty owczarków niemieckich, cena uzależniona jest od wieku psa oraz tego, czy pies posiada rodowód.

If you need honoluluappliancerepairpro , then the team of professionals from honoluluappliancerepairpro is here to help you. The number of people who get interested in proctor website increases every day. bluray3dmovies made a real revolution in the industry.

2 thoughts on “Owczarek niemiecki czarny

  1. zuzia99 napisał(a):

    Owczarek niemiecki czarny to piękny pies. Jestem zauroczona swoim, bo jest taki piękny, zadbany, a do tego jeszcze bardzo inteligentny. Kocham zwierzęta, ale owczarka najbardziej. Ja mam krótkowłosego, to pielęgnacja nie jest zbyt wymagająca. To świetna rasa. Oczywiście polecam ją serdecznie wszystkim.

  2. Elo napisał(a):

    Mam owczarka węch jest u nich tak mocny ze ogryzek z jabłka i winogrona znajdzie ale jak ją coś napadnie to mnie gryzie w rękę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *