Imię dla psa

Jeśli pies to: Azor albo Burek. Oczywiście tak było dawniej. Dziś psy maja naprawdę bardzo ciekawe imiona. Choć jak mawiała pewna mądra kobieta psy nie mają imion to ich nazwy.

Owczarek Niemiecki – źródło obrazka Pixabay.com

Nigdy do końca się nie zagłębiałam w jej logikę, ale może coś w tym jest? Do rzeczy. Psy są nazywane przez właścicieli w różny sposób, a powodów jest mnóstwo. Jedni nazywają psa po swoim ulubionym aktorze a inni, bo lubią jakiś rodzaj jedzenia. Jednak to dzieci wymyślają najbardziej oryginalne imiona dla psów.

Wyobraźnia dzieci podsuwa im różnego rodzaju pomysł i przeważnie, gdy w domu jest dziecko to ono nadaje psu imię. Choć trzeba tez przyznać, że nieważne jakbyśmy nie nazwali naszego psa to tak czy siak będziemy czasem przekręcać jego nazwę.

A jeśli nazwa jest naprawdę orientalna to pewnie po sto razy będziemy musieli powtarzać gościom jak wabi się nasz czworonożny przyjaciel. Psy reagują na swoje imię tylko, gdy są z nami od jakiegoś czasu. W innym wypadku raczej nie będą przychodziły z powodu imienia a z powodu braku jedzenia w misce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *